Bager

Shitet nga: bager 11 Gsh 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim