Bager

Shitet nga: Bager 29 Sht 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager ne gjendje te rregullt
Esht i mundur ndrrimi me BMW 530
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim