Bager

Shitet nga: bager 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
bager skip ne gjendje te rregullt esht i mundshum me ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim