Bager

Shitet nga: arsim 25 Jan 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne xhendje te mir i gatshem per pun qmimi esht i diskutushem 8000 po i thojm ka mundesi edhe naj ndrrim me naj maqin qe na hyn pun servis ose naj vetur wv cedy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim