Bager

Shitet nga: Xxxx 19 Shk 19:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri eshe 8.5 ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim