Bageri CAT

Shitet nga: Shefqet 07 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Bageri CAT ne gjendje shum te mir pune me motorr me ajer ,Bageri gjindet ne drenas.bejm edhe ndrrime te mundshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim