Bageri atlas 1604

Shitet nga: Halil 05 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bageri atlas 1604 viti 1989
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim