Bateri akumullatori

Shitet nga: Bateri 21 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bateri Akumullator 180 a shum e mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim