Bejme transportin me kran deri ne 6ton

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: fahredin 15 Nën 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bejm transportin e kontenjerve,reklamave,agregatav,etj ne gjith kosoven deri ne 6ton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim