Big terheqse per kamiona.

Shitet nga: Shtiz 15 Dhj 22:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Big terheqse për kamiona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim