Blej Bobcat

Shitet nga: Agroni 12 Gsh 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Blej minibager BOBCAT te perdorur por ne gjendje te mire. Viti i prodhimit te jete jo me i vjeter se viti 2000.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim