CITROEN jumpy 2.0 HDI, Diesel, Manual

Shitet nga: Muharrem 13 Dhj 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Citroen jumpy 2.0 HDI, Diesel, Manual, viti 2007, Ngjyra e bardhe, me Airbag, 6 shpejtesi...

Shum u rujtun, i posa ardhur prej zvicrres...I pa doganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim