Caraden

Shitet nga: Nuhi Makolli 06 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes caraden me konstruksion per kamionet Mercedes me dimensionet 3.40m me 2.00m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim