Cat 322

Shitet nga: Avdiu shpk 19 Sht 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eskavator cat 322 1994 26 tona ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim