Citroen

Shitet nga: Veli 03 Shk 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes Kamioneten Citroen viti prodhimit 1991
shitet urgjentisht KG2500...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim