Ell Te LT 35

Shitet nga: Fadil 07 Shk 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioneta esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim