Eskavator cat 322

Shitet nga: Avdiu shpk 14 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Cat 322 viti 1994 12000 or pune 26 tona ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim