FLM merrjep u shitë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: "Zekaj Tours" 10 Sht 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes minibus 8+1 ulse viti 95 ngjendje te rregullt si jasht ashtu dhe mbrenda ka edhe 1 vit regjistrim goma te reja etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim