FRIGO , FRIZ transport T4

Shitet nga: basri veseli 17 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 2.4 d.motorri garantuar .Frigorifer ne gjendje shum te mire teknike . Frigoriferi me minus dhe me izolim origjinal , mban temperaturen konstant gjate sezonit veror .Regjistrim ,goma dimri rezerv .Posedon kablon me rryme funksionale . Kontakti nga ora 10 00 deri 18 00 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim