FRIGO ,FRIZ transport T4

Shitet nga: basri veseli 02 Maj 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet T4 , Frigorifer ne gjendje shum te mire teknike me izolim origjinal , mban temperaturen konstant gjate sezonit veror .Posedon kablon me rryme funksionale . Kontakti nga ora 9 00 deri 17 00 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim