Fiat Ducato

Shitet nga: Qendrim 13 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fiat Ducato 2.3 dizel esht shum gjendje tmir 2004 me senzor bej edhe ndrrim me golf 4 kontakt nr :049-044-192204 /049543049
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim