Fiat Ducato Continier -09

Shitet nga: Meti 20 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Fiat Ducato Continier . Viti 2009 2.3 diesel ne gjendje shum të rregullt presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim