Fiat Ducato Continier

Shitet nga: Meti. 20 Gsh 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat ducato Continier 2.3 Diesel ne gjendje të rregullt viti 2009 manual 6 shpejtsi. Hebebyne elektronice. Presim blerës serioz. Tel. Viber +37744183206
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim