Fiat Ducato

Shitet nga: ismet 30 Sht 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet fiat ducato 2.5tdi viti i prodhimit 1999,i sapo ardhur nga zvicra,i pershtatshem per mobileri dhe trensport te mallrave.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim