Fiat ducato kamionet e ardhur nga zvicra

Shitet nga: Fiat 06 Nën 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat ducato ne gjendje perfekte pa pasur nevoj investimi as nji cent
Nuk eshte vozit ne kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim