Fli me porosi

Shitet nga: Durim 21 Shk 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Gjindemi në Prishtinë
Kontakt:044-636-945
Viber:+37744452333
Transporti brenda prishtines gratis!!!
Mirëmbetshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim