Flm Merrjep Ushit

Shitet nga: Rexha 17 Jan 16:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamioneta mercedes 207D viti 89 ne gjendje te rregullt timon hidraulik ka goma te reja regjistrim ka edhe 9 muj servisin e kryer podin e ka te hekurit ka edhe vetebran
044 31 21 71
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim