Ford Transit dizel -92

Shitet nga: Ferid Islami 19 Gsh 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kombi ne gjendje te rregullt me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim