Ford transit

Shitet nga: Adonis 10 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford transit timon anglez .ne gjendje shum te mire teknike viti i prodhimit 2008. Cmimi: 3500 euro i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim