Ford tranzit M280 2.0 Dizel DI -02 me klim

Shitet nga: beni 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford Tranzit M280 2.0 Dizel Di
viti 2002
regjistrim i pare ne Kosove me 02.11.2015 thujse ni vit regjistrim
eshte i ardhur nga gjermania
vet e kam doganuar me 31.10.2015 dhe regjistruar
ka klim, central ,gjamat me rrym,karrikat me nxemje
kater goma dimri te reja me te 15.11.2015 me fature qe ja kom ndrru
i ka edhe kater guma te veres te hjekta prej bandashve
i ka 175000 km te kaluara me liber servisi
e ka servisin komplet te kryer
motorrin e ka me zingjire
eshte shum i rujten nuk ka korezion i paqt edhe ne kabin ashtu edhe ne gepek
eka edhe gepekun nalt mbi kombi po ja kom hjek Verejtje mundesi ndrrimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim