U SHIT

Shitet nga: Auto Sallon AleA 11 Dhj 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 333 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Ford Transit 2.5 Disel Me Dogan
Transporter Shum N Gjendje T Mir


shaqa


044838848
049844811

viber +37744838848
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim