Furgon

Shitet nga: Fidani 19 Sht 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Furgon per kamion shum ne gjendje te mir i pershtashum edhe per garazh te veturav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim