HYUNDAI VP 2007 RKS 1 VIT

Shitet nga: Rahim Maliqi 05 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Hyundai H-1 Viti 2007 Kilometrat e garantuara 119,000 RKS 1 VIT Hargjimet e vogla Gomat e reja ndrrim me vetur me te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim