Hondai 100 me klim 2000

Shitet nga: hondai 29 Tet 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet hondai 100 2000 me klim 2.5dizell ne djendje te mir i ka 4 gomat e reja me C rks i qlajmruar per ma shum info 045833341
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim