IVECO 35-10 -95

Shitet nga: ****** 26 Mar 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet IVECO 35-10, prodhuar ne fund te vitit 1995, ne gjendje te rregullt i regjistruar RKS. Per me shume informacione na kontaktoni ne nr 044171301
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim