IVECO Mageus Cisternë

Shitet nga: Tomor K. Gashi 22 Shk 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

18 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ndrrimi i Mundeshem

Kilometrazha: 184,131 Km

Cisterna per transport te karburanteve.

Cisterna eshte ne gjendje shume te mire

Cisterna ka 8.5 Kubik, te ndara ne 2 kompartamente.

Viti i Prodhimit: 1993

Dizel


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim