Ipet me Qira Korpa Krani dhe Shitet

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Jeton 19 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ipet me Qira Korpa ne tere Kosoven
Dhe Shitet Korpa
Gjindemi ne Prishtin te Kosova Petrol
Mob 044/443-604
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim