Iveco 2.8 TD

Shitet nga: iveco 11 Dhj 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi iveko 2.8 DISEL ne gjendje shume te mire, i posa regjistruar rks 1 vit te plot.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim