Iveco 2.8 viti 89

Shitet nga: meti 15 Sht 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 2.8 dizel viti 89 ngjendje trregullt per me shum info kontaktoni ne nr 044 119 140
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim