Iveco 35-10

Shitet nga: Hysen Krasniqi 13 Dhj 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES Kamijon Ivco viti i prodhimit 1986 rigjistrim edhe 10 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim