Iveco 35-10

Shitet nga: Auto Salloni Mitrovica 06 Dhj 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco kabin duplo me dogan te paguar

1993


Auto Salloni Mitrovica ju mire presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim