Iveco 80.13 kipper

Shitet nga: Arditi 05 Sht 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjonin iveco 80.13 kipper usht ne gjendje shum temir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim