Iveco Daily 59-12 KIPPER i qlajmruar

Shitet nga: Fidan 30 Sht 10:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Osht ne gjendje shum te mir viti 1994 i qlajmruar gomat e mira kiper ne 3ant kipat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim