Iveco Stralis 420 EURO 5 viti 2006

Shitet nga: merr jep 10 Sht 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 800 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet

Iveco Stralis 420, me 2 osovina, EURO 5, viti 2006, me targat te Maqedonise Momentalisht kamioni ndodhet ne Prespe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim