Iveco daily 2.3 HPI -05

Shitet nga: feim 16 Sht 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 950 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes iveco deily 2.3 HPI viti 2005 marrshi gjysem automatik i ardhun nga gjermania tash qe dy jav i doganuar transporter 7 metra i gjat i rujtun i paqt te interesuarit let lajmrohen ne tel. 044 997 482 ose 049 222 291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim