Iveco eurocargo

Shitet nga: afrim 10 Dhj 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioni esht ne gjendje t rregullt rexhistrim ka witi 98 gumat e mir servisin e krym me shtrat PRES BLERES SERIOZ NDRRIM IMUNDSHUM ME KOMBI OSE KERR
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim