Iveco

Shitet nga: Feim 18 Sht 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kombi Iveco esht ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Gjermania,i doganuar , motorri 2.3 HPI ,automatik ,i gjat 7m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim