Iveco

Shitet nga: Besnik 15 Krr 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Iveco ne gjendje te rregullt eshte automatik-tiptronik,i ardhur nga Zvicra,eshte i doganuar dhe i regjistruar

Per me shume mund te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim