IVECO 35C13

Shitet nga: suad 21 Qer 01:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35c13
Iveco Daily 35c13 Viti i prodhimit 2004, Posedon klim , Tempomat,Gjamat me rryme , Ne gjendje te rregullt me servis te kryer .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim