Shes Iveco

Shitet nga: Iveko 17 Pri 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35c13
Shes Iveco 2003 dy pale rrota mbrapa (dupllake) dritare me rryme hidraolike ngjyre Te bardhe Max ne gjendje Te mire si Brenda ashtu Edhe jashte per me Shume info 044/259-069 dhe ne viber +377/44-259-069
Ndrrime I mundshem me Venture me Te Vogel
Pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim